Nieuws

Ewout is de beste rekenaar van onze school!

donderdag 21 mei 2015 - Ewout uit groep scoorde dit jaar als beste in de W4kangoeroe-wedstrijd!

De leerlingen van De Horst mochten ook dit jaar weer meedoen aan de W4kangoeroe-wedstrijd, een wereldwijde rekenwedstrijd. Ewout was, met een score van 110 (percentielscore van 99,69!) de beste van onze school. Gefeliciteerd met deze mooie prestatie. We zijn erg trots op jou!

Jaarlijks wordt in maart de W4Kangoeroe reken- en wiskundewedstrijd gehouden in ruim 55 landen. De wedstrijd bestaat uit vijfkeuzevragen, die een leerling waarschijnlijk nooit eerder gezien heeft. De moeilijkheid loopt op van eenvoudig tot zeer moeilijk. Er zijn vijf niveaus: wizFUN, wizKID, wizSMART, wizBRAIN en wizPROF. De deelnemende landen spreken samen de opgaven af. In totaal deden in 2014 meer dan 6,5 miljoen leerlingen mee aan de W4Kangoeroewedstrijd.

 

Laatste Nieuws

Cultuur Explosie De Wolden

In 2017 staat kunst & cultuur in De Wolden overal in de schijnwerpers. Ook voor alle scholen is er een explosie van cultuur. Vandaag waren de leerlingen van De Horst en het Veldboeket aan de beurt.  Lees verder lees meer